Гуртки на весняних канікулах (1).docx
ngbfvdscsx.pdf
До Дня Шевченка.docx

Тиждень англійської мови (05.02-09.02)

Вечір у кольорових шкарпетках до Всесвітнього дня читання вголос

Виставка до Дня пам’яті Героїв Крут 

Щотижневий вернісаж однієї картини

День Соборності України

Виставка до Дня вшанування захисників Донецького аеропорту 

Пам’яті  Володимира Івасюка

Акція «Нагодуй птахів взимку»

Святвечір (22.12.2023)

До Дня психічного здоров’я або ментального здоров’я у світі та в Україні було проведено психологічну бесіду з метою підвищення рівня обізнаності, щодо проблем психічного здоров'я з учнями 6 класу "Що допомогає зберегти психічне здоров'я". Також напередодні дня психічного здоров'я учні 6 та 7 класів переглядали та обговорювали цикл відеороликів від ГО "Безбар'єрність" "Як перемогти стрес". Учні молодших класів мали змогу напрацювати практичні навички боротьби зі стресом та поганим настроєм на тренінгових заняттях з психологом. 

Малюємо листівки для привітання наших захисників та захисниць.

Бабин Яр – це страшний символ Голокосту на нашій українській землі. З метою увічнення пам’яті загиблих під час Голокосту у школі проведено години спілкування про трагедію Бабино Яру.

Тиждень фізкультури

У спеціальній школі №11 було проведено всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід "Рух - це здорово". 

На території шкільного подвір'я малювали, гралися, виконували фізкультурні вправи, медитували, а завершили день - веселим пікніком.

У другу неділю травня щороку в Україні відзначається День матері.

Мама - найважливіша людина в нашому житті, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. 

Напередодні свята наші учні привітали своїх матусь віршами, піснями та танком.

Зі святом! Нехай вся Україна пишається матерями, щоб вони завжди були поруч, а ми відчували їхню любов. Нехай кожна матуся відчуває це світле і прекрасне почуття, а діти завжди люблять і поважають! 



video-5cdbdee600b5789c91ac88be5859891c-V.mp4

У День Цивільного захисту (28.04.2023) ми вдосконалили теоретичні знання та практичні навички учнів та працівників школи щодо дій при різних видах надзвичайних ситуацій. 

Повторили дії при сигналі "Повітряна тривога"; правила пожежної безпеки, дії при  виникненні пожежі та засоби пожежогасіння; правила поведінки на дорозі.  Дізналися, які небезпеки можуть нас чекати у складний воєнний час, поговорили про мінну безпеку та дії на замінованій території. Пригадали різні види травм та правила надання домедичної допомоги.


Чорнобиль… Це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль... У 37 роковини аварії в школі вшанували пам'ять Героїв-чорнобильців, які своєю мужністю та самопожертвою ліквідовували аварію на ЧАЕС...

У кожного своя стежина до Шевченка…  Щовесни  для  учнів  і  разом з ними створюємо в школі «простір Шевченка».

В цьому році шевченкове слово зустрічає нас біля входу та  супроводжує шкільними коридорами, де на інформаційній стіні ми читаємо вислови  Тараса,  які були і є дотепер актуальними    у   житті українців.


На уроках української літератури,у шкільній бібліотеці, в кожному класі – Шевченкове слово скрізь... 

Бібліотечна виставка видань творів Т.Г.Шевченка для дітей та дорослих


Цьогоріч ми переосмислюємо Тараса Шевченка, наповнюючи його твори новим змістом завдяки перегляду відео кліпу на пісню гурту «Бандурбенд» (https://www.youtube.com/watch?v=l81NY0VhrX8); дізнаємося про сучасну музику на слова Шевченка у виконанні гуртів «Мандри», «Шпилясті кобзарі», «Козак Сістем», «Мертвий півень»,  «Кому вниз»,   «7 teens»  та співаків Кузьми Скрябіна, Ірини Білик та ін..

З учнями дійшли висновку, що твори Шевченка звучать сучасно, адже війна  та сусід-агресор вкотре перевіряє на міцність український народ, українських дух, прагнення до волі та незалежності (https://www.youtube.com/watch?v=-aOnVGg7yXk)


 «І на оновленій землі врага не буде,супостата,

 А буде син, і буде мати, і будуть люде на землі»

                                       Тарас Шевченко


Щоб рости і гартуватись, і міцніти, мов броня,

Треба, друзі, нам займатись  фізкультурою щодня!

 Просто у шкільному коридорі 3 березня відбулася  веселе перерва  для учнів 1-4 класів: діти гралися, долали перешкоди та «збирали» свої знання про прикмети весни, первоцвіти, пташок. Додатково було знайдено: радість, рух, роботу в команді, веселий настрій та створено чудову картину-візуалізацію:

«Весно, ти до нас прийди – Перемогу приведи!

Щоб розквітли знову квіти, щоб зростали в мирі діти,

Щоб Герої, як один, повернулись в рідний дім!»


         До підготовки та проведення свята долучилася дружна команда  вчителів:  

фізичної культури  - Черепанцева О.П.; музичного мистецтва та ритміки - Дрогобиць-ка Т.Я.; корекції розвитку - Безолюк Л.Ф.; початкових класів - Копач К.Б., Андрієнко В.М., Макарчук Н.П., Плутахіна Л.М.  


У Всесвітній день письменника (3 березня) на інформаційній стіні  школи було представлено виставку «Україні є ким пишатися», присвячену новим іменам  в  українській літературі.  Вчитель Коржова Н.Б.  представила старшокласникам нові  імена в українській літературі, які знає весь світ: Марина Гримич, Любко Дереш, Ірена Карпа, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар.

Книги розширюють кругозір, змушують пережити нове життя, вони допомагають відпочити від усього світу, поринувши в інший світ, дізнатися щось нове, не покидаючи при цьому теплий диван.

А в умовах війни книги  розраджують, заспокоюють, лікують, дають надію на перемогу та краще життя.

Учні початкової школи 27 лютого зібралися у літературній світлиці, щоб вшанувати пам'ять  української письменниці, поетеси, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки.

Відбувся перегляд  відеофільму «Дітям про Лесю Українку», читання віршів поетки. А виставка ілюстрацій  львівського художника Зиновія Юськіва до віршів зі збірки «В дитячому крузі»  перенесла дітей до чарівного світу, наповненого поетичним словом,  любов’ю до людей та природи

Хоменко Даніела  прочитала ніжний вірш  «Вечірня година (коханій мамі)»; «Як дитиною, бувало…» декламувала Єва Дудар;  Іван  та  Микола  Бровченки  представили вірші «Я на гору круту, крем яную»  та  «Хотіла б я піснею стати».   А Софія Ткаченко – «Стояла я і слухала весну» .  Сподіваємося, що і Перемога, так само, як весна, неодмінно  і скоро прийде!

До підготовки заходу долучилися вчителі початкової школи Копач К.Б., Андрієнко В.М., Макарчук Н.П. та бібліотекар Омельченко Д.В.


День Збройних сил України 2022

Свято Останнього дзвоника 2022

День пам'яті  Героїв Небесної Сотні

День Єднання (16.02.2022)

Прогулянка на ковзанах

Звичайно ж, жодна новорічна подія не відбувається без магії і чар: не  став виключенням і цей рік, адже дві великі чаклунки - Наталія Макарчук та Тетяна Дрогобицька - разом з 3-Б класом створили неймовірне казкове дійство, перенесши нас до королівства, де добро завжди перемагає зло, де усі загублені речі знаходяться, де у фіналі на усіх обов язково чекає щасливий кінець... 

Вже губили черевички - а тепер і рукавичку...

Ось на сцені 2-й клас грає казочку для вас!...


Прогулянка з користю

Фізична культура

На шкільному подвір'ї

Спортивні розваги на свіжому повітрі

День пам'яті та примирення 2021

Виставка до Дня весни, краси, жіночності

150 років від дня народження Лесі Українки 

День святого Валентина

Перше вересня